Minimal Lite (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Banner
et: Bänner

en: Red
et: Punane

en: Gray
et: Hall

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba

en: Header First
et: Esimene päis

en: Header Second
et: Teine päis

en: Footer First
et: Esimene jalus

en: Footer Second
et: Teine jalus

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.
