Minimal Share (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: none
bo: མེད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Print
bo: པར་འདེབས
