Minimal Share (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Enable
cs: Zapnout

en: none
cs: žádné

en: Label
cs: Popisek

en: Email
cs: E-mail

en: Custom
cs: Vlastní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Cache lifetime
cs: Životnost cache

en: Print
cs: Tisk

en: Custom label
cs: Vlastní popisek
