Minimal Share (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: none
da: ingen

en: Label
da: Etiket

en: Email
da: E-mail

en: Custom
da: Tilpasset

en: Advanced
da: Avanceret

en: Print
da: Udskriv

en: Custom label
da: Tilpasset etiket

en: Enabled entity types
da: Aktiverede entity typer
