Minimal Share (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Enable
eu: Gaitu

en: none
eu: bat ere ez

en: Label
eu: Etiketa

en: Email
eu: Eposta

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Print
eu: Inprimatu

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Custom label
eu: Pertsonalizatu etiketa
