Minimal Share (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Enable
fa: فعال

en: none
fa: هیچ

en: Label
fa: برچسب

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Print
fa: چاپ
