Minimal Share (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: none
fi: ei yhtään

en: Label
fi: Tunnus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Custom
fi: Oma

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Print
fi: Tulosta

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Custom label
fi: Kustomoitu otsikko
