Minimal Share (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: none
fr: aucun(e)

en: Label
fr: Libellé

en: Email
fr: Courriel

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Advanced
fr: Avancé

en: Cache lifetime
fr: Durée de vie du cache

en: Print
fr: Imprimer

en: Background image
fr: Image d'arrière-plan

en: Providers
fr: Fournisseurs

en: Custom label
fr: Étiquette personnalisée

en: Enabled entity types
fr: Types d'entités activés
