Minimal Share (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: none
hu: nincs

en: Label
hu: Címke

en: Email
hu: E-mail

en: Custom
hu: Egyéni

en: Advanced
hu: Haladó

en: Cache lifetime
hu: Gyorstár élettartam

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: Custom label
hu: Egyedi cimke

en: Enabled entity types
hu: Engedélyezett entitástípusok
