Minimal Share (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: none
id: tidak ada

en: Custom
id: Tersuai

en: Advanced
id: Lebih lanjut

en: Print
id: Cetak

en: Background image
id: Gambar latar

en: Enabled entity types
id: Jenis entitas yang diaktifkan
