Minimal Share (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: none
nl: geen

en: Email
nl: E-mail

en: Custom
nl: Aangepast

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Cache lifetime
nl: Cache-levensduur

en: Print
nl: Afdrukken

en: Custom label
nl: Aangepast label

en: Inline SVG
nl: Inline-SVG

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes
