Minimal Share (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Enable
pt: Habilitar

en: none
pt: nenhum

en: Label
pt: Rótulo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Advanced
pt: Avançado

en: Print
pt: Imprimir

en: Background image
pt: Imagem de fundo

en: Providers
pt: Provedores/Serviços

en: Custom label
pt: Rótulo personalizado

en: Enabled entity types
pt: Tipos de entidades habilitadas
