Minimal Share (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: none
ru: нет

en: Label
ru: Метка

en: Custom
ru: Собственная

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Cache lifetime
ru: Время жизни кэша

en: Print
ru: Печать

en: Background image
ru: Фоновое изображение

en: Providers
ru: Поставщики

en: Custom label
ru: Собственная метка

en: Enabled entity types
ru: Включённые типы сущностей
