Minimal Share (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: none
sk: žiadne

en: Label
sk: Označenie

en: Email
sk: E-mail

en: Custom
sk: Vlastná

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Print
sk: Tlačiť
