Minimal Share (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: none
tr: hiçbiri

en: Label
tr: Etiket

en: Email
tr: E-posta

en: Custom
tr: Özel

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Cache lifetime
tr: Önbellek ömrü

en: Print
tr: Yazdır

en: Custom label
tr: Özel etiket
