Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.0.5) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Filter
ur: فلٹر
