Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.7) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Next
cs: Další

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: Download
cs: Stáhnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Password
cs: Heslo

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Email
cs: E-mail

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Roles
cs: Role

en: Filter
cs: Filtr

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: Profile
cs: Profil

en: Query
cs: Dotaz

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Activate
cs: Aktivovat

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje
