Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.7) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Note:
mr: टीप:

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Email
mr: ईमेल

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Configuration
mr: संरूपण

en: - Any -
mr: - काहीही -
