Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (5.1.9) - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Confirm
eu: Baieztatu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: Download
eu: Deskargatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Update
eu: Eguneratu

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Profile
eu: Profila

en: Query
eu: Kontsulta

en: User Management
eu: Erabiltzaile kudeaketa

en: Activate
eu: Aktibatu

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
