Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.211) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Value
mn: Утга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Save
mn: Хадгалах
