Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.212) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Save
ur: محفوظ کریں
