Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-1.33) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Login
pl: Zaloguj

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Validate
pl: Walidacja

en: Enter your answer here
pl: Podaj tutaj swoją odpowiedź

en: Get Started
pl: Zaczynamy
