Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.16) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Register
id: Daftar

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Login
id: Masuk

en: Test
id: uji

en: Back
id: Kembali

en: Save
id: Simpan

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Done
id: Selesai

en: Allowed
id: Diperbolehkan

en: Phone
id: Telepon
