Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.19) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Support
ca: Suport

en: Login
ca: Entrada

en: Test
ca: Prova

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Configure
ca: Configura

en: Done
ca: Fet

en: Allowed
ca: Es permet

en: Phone
ca: Telèfon

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Questions
ca: Preguntes

en: Answers
ca: Respostes
