Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.21) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Save
hy: Պահպանել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
