Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.21) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Test
os: Тест

en: Save
os: Ныффысс
