Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.21) - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Register
uk: Реєстрація

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Support
uk: Підтримка

en: Login
uk: Вхід

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Note:
uk: Примітка:

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Enter Username
uk: Введіть ім'я користувача

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Done
uk: Готово

en: Allowed
uk: Дозволений

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Phone
uk: Телефон

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: User Management
uk: Керування Користувачами

en: or
uk: або

en: Questions
uk: Питання

en: s
uk: с

en: Plan
uk: План

en: Answers
uk: Відповіді

en: Click
uk: Клац

en: Verify
uk: Перевірити

en: Submit query
uk: Надіслати запит

en: Get Started
uk: Почнімо

en: Not Allowed
uk: Не дозволяється
