Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.22) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Save
sq: Ruaj

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Configuration
sq: Konfigurimi
