Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.23) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Next
nn: Neste

en: Submit
nn: Legg inn

en: Confirm
nn: Stadfest

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Password
nn: Passord

en: Back
nn: Attende

en: Save
nn: Lagre

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Phone
nn: Telefon

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett
