Google Authenticator / 2 Factor Authentication - 2FA (8.x-2.24) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Next
it: Seguente

en: Register
it: Registrati

en: Submit
it: Invia

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Login
it: Accedi

en: Back
it: Indietro

en: Save
it: Salva

en: Configure
it: Configura

en: Email
it: E-mail

en: Done
it: Fatto

en: Click here
it: Clicca qui

en: Phone
it: Telefono

en: here
it: qui

en: Configuration
it: Configurazione

en: User Management
it: Gestione Utente

en: Questions
it: Domande

en: Plan
it: Piano

en: Answers
it: Risposte
