Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.10) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Back
pl: Wstecz

en: Save
pl: Zapisz

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Done
pl: Gotowe

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Phone
pl: Telefon

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Query
pl: Zapytanie

en: User Management
pl: Konfiguracja użytkowników

en: Questions
pl: Pytania

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Enter your answer here
pl: Podaj tutaj swoją odpowiedź

en: Get Started
pl: Zaczynamy
