Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.11) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Register
uk: Реєстрація

en: Submit
uk: Надіслати

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Login
uk: Вхід

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Note:
uk: Примітка:

en: Back
uk: Назад

en: Enter Username
uk: Введіть ім'я користувача

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Done
uk: Готово

en: Allowed
uk: Дозволений

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Phone
uk: Телефон

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Query
uk: Запит

en: User Management
uk: Керування Користувачами

en: s
uk: с

en: Skip
uk: Пропустити

en: Click
uk: Клац

en: Verify
uk: Перевірити

en: Not Allowed
uk: Не дозволяється
