Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-3.13) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Next
it: Seguente

en: Register
it: Registrati

en: Submit
it: Invia

en: Confirm
it: Conferma

en: Cancel
it: Annulla

en: Login
it: Accedi

en: Back
it: Indietro

en: Configure
it: Configura

en: Email
it: E-mail

en: Frequently Asked Questions
it: Domande frequenti

en: Click here
it: Clicca qui

en: Phone
it: Telefono

en: Configuration
it: Configurazione

en: User Management
it: Gestione Utente
