Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل
