Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.4) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Note:
mr: टीप:

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Update
mr: अपडेट

en: Email
mr: ईमेल

en: Click here
mr: येथे क्लिक करा

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Configuration
mr: संरूपण
