Two Factor Authentication - TFA / Passwordless Login (8.x-4.5) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Register
gl: Rexistrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Save Settings
gl: Gardar axustes

en: Allowed
gl: Permitido

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Phone
gl: Teléfono

en: Configuration
gl: Configuración

en: Query
gl: Consulta

en: Enter username
gl: Insira nome de usuario
