Two Factor Authentication - 2FA / Passwordless Login (8.x-4.6) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Password
ka: პაროლი

en: Update
ka: განახლება

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Allowed
ka: დაშვებულია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
