Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Description
uk: Опис

en: Test
uk: Тест

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Update
uk: Оновити

en: Upload
uk: Викласти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Line
uk: Рядок

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Phone
uk: Телефон

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Display Name
uk: Відображуване ім'я

en: Query
uk: Запит

en: Scope
uk: Область

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: Customer ID
uk: Ід клієнта

en: Box
uk: Коробка

en: Client Secret
uk: Пароль клієнта

en: Enable Logging
uk: Увімкнути ведення журналу

en: How can we help you?
uk: Чим ми можемо допомогти?
