Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Attribute
ca: Atribut

en: Value
ca: Valor

en: Confirm
ca: Confirma

en: Action
ca: Acció

en: Download
ca: Baixa

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Back
ca: Enrere

en: Save
ca: Desa

en: Upload
ca: Puja

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Line
ca: Línia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Display name
ca: Nom de la presentació

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració
