Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Register
ja: 登録

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Confirm
ja: 確認

en: Action
ja: アクション

en: Download
ja: ダウンロード

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Test
ja: テスト

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Back
ja: 戻る

en: Save
ja: 保存

en: Upload
ja: アップロード

en: Email
ja: メール

en: Line
ja: 行

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Display name
ja: 表示名

en: Sandbox
ja: サンドボックス

en: How can we help you?
ja: お手伝いしましょうか？
