Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Value
mr: किंमत

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Action
mr: कृती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Email
mr: ईमेल

en: Line
mr: रेषा

en: Configuration
mr: संरूपण
