OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Action
cs: Akce

en: Download
cs: Stáhnout

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Upload
cs: Nahrát

en: Email
cs: E-mail

en: Line
cs: Řádek

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Sandbox
cs: Sandbox (cvičný účet)
