OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Action
hr: Akcija

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Email
hr: E-pošta

en: Line
hr: Redak

en: Configuration
hr: Postavke
