OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.15) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Line
sv: Rad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Display name
sv: Visningsnamn

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Login Reports
sv: Inloggningsrapporter
