OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо
