OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.16) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Action
pt: Ação

en: Download
pt: Descarregar

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Testar

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Upload
pt: Carregar ficheiro

en: Line
pt: Linha

en: Configuration
pt: Configuração

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Import Configuration
pt: Importar configuração

en: Select Timezone
pt: Selecione o fuso horário
