OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Action
bg: Действие

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
