OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Action
et: Tegevus

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Email
et: E-kiri

en: Line
et: Rida

en: Configuration
et: Seadistus

en: Sandbox
et: Liivakast
