OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Action
gl: Acción

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Upload
gl: Subir

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Line
gl: Liña

en: Configuration
gl: Configuración
