OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Download
hi: डाउनलोड

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Test
hi: परीक्षण

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Upload
hi: अपलोड

en: Email
hi: ईमेल

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Line
hi: रेखा

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Facebook
hi: फेसबुक
